Hlavní stránka

Richard Musil spol. s r.o.

OVERVIEW

The site jazykova-skola.cz currently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have downloaded nineteen pages within the site jazykova-skola.cz and found one website referencing jazykova-skola.cz. We have discovered two social communication platforms linked to this website.

JAZYKOVA-SKOLA.CZ TRAFFIC

The site jazykova-skola.cz has seen a alternation quantities of traffic within the past the year.
Traffic for jazykova-skola.cz

Traffic ranking (by month) for jazykova-skola.cz

Traffic ranking by day of the week for jazykova-skola.cz

LINKS TO JAZYKOVA-SKOLA.CZ

WHAT DOES JAZYKOVA-SKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of jazykova-skola.cz Mobile Screenshot of jazykova-skola.cz Tablet Screenshot of jazykova-skola.cz

JAZYKOVA-SKOLA.CZ SERVER

We discovered that the main page on jazykova-skola.cz took one thousand three hundred and thirty-nine milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so therefore we consider jazykova-skola.cz not secure.
95.168.206.199

We discovered that this website is implementing the Apache server.

Hlavní stránka

Richard Musil spol. s r.o.

PARSED CONTENT

The site jazykova-skola.cz states the following, "Přijímáme přihlášky do Pomaturitního denního studia angličtiny pro školní rok." I observed that the website said " Pomaturitní denní studium angličtiny na úrovni mírně pokročilých a pokročilých." They also stated " Cena Pomaturitního studia angličtiny je nejlevnější v Ústí nad Labem. Kurzovné je možno platit na splátky bez navýšení. Můžeme Vám zaručit, že budete studovat angličtinu na úrovni podle Vašich současných znalostí angličtiny po rozřazení na základě vstupních testů. Studovat mohou i studenti, kteří budou maturovat na podzim." The meta header had Soukromý vzdělávací institut as the first keyword.

SEE MORE WEBSITES

Maxíkova Jazyková školka a jesle Jazykové školky a jesle

Probíhá i v angličtině a s rodilým mluvčím. Dostatek pohybu pro vaše ratolesti. Nízký počet dětí na učitele. Rozdělení do skupin dle dovedností s přihlédnutím k věku. Unikátní program pro rozvoj dětí. Mnoho skvělých aktivit, které děti baví. Maxíkova jazyková školka ta správná školka pro Vaše dítě! Hledáte v Praze školku nebo jesle, které Vám zaručí jistotu a klid a poskytnou více než jen hlídaní Vašeho dítěte? Stačí jen jedno kliknutí.

Jazyková škola s britskými lektormi START Košice. 50 eur mesiac.

Angličtina v Košiciach s britskými a americkými lektormi. Naučte sa hovoriť po anglicky v našich malých skupinách alebo individuálne. Kurz angličtiny v skupine pre dospelých stojí len 50 mesačne. Máme skupiny vhodné pre pokročilých aj pre úplných začiatočníkov. Angličtina v Košiciach s britskými a americkými lektormi. Angličtina je najrozšírenejší jazyk vo svete. Je jazykom businessu, akadémie, vedy, .

JazykováLaboratoř.cz

Přestože existuje mnoho slov, která se v češtině i v ruštině řeknou skoro stejně, rozhodně se na tuto podobu nedá spolehnout. Do našeho přehledu jsme vybrali několik ukázek toho, jak hodně vás může vaše intuice zklamat. Například takové slovo pitomec . Video s návodem na obsluhu testů.

Jazyková literatúra

Oxford Basic English Dictionary 4th Edition. Over 19,200 words and phrases explained in clear, simple English. Over 200 new words added, including app, tweet, wind farm. The 2,000 most important and useful words to learn at this level are clearly marked as keywords so that learners give them special attention. 13,000 example sentences throughout the dictionary help them use the words correctly. Tim Ward and Eileen Flannigan.

Jazyková škola Houdek, jazykové kurzy, překlady, tlumočení

Nechcete přijít o naše skvělé akce? Přihlašte se k odběru novinek a my Vám jednou za čas pošleme E-mail s akcemi a novinkami. Proč si zvolit nás co s námi získáte? Soukromá výuka individuální i skupinová. Kurzy pro děti a doučování. Překlady z EN do CZE a zpět. Překlady z DE do CZE a zpět. Překlady z HU do CZE a zpět. Překlady z PL do CZE a zpět. Překlady z RU do CZE a zpět. Překlady z UK do CZE a zpět. Úřední překlady, soudní překlady.